Čtení na neděle a svátky

ní na neděle a svátky
Datum a svátek Hod Lektoři
3. února

4. neděle v mezidobí

7:30 Marek Juřeník (527)
10:30 Bronislava Slívová (314)
10. února

5. neděle v mezidobí

7:30 Jitka Kalousová (239)
10:30 Ludmila Dubravová (66) 
17. února

6. neděle v mezidobí

7:30 Hana Juřeníková (477)
10:30 Marie Zetková (108)
24. února

7. neděle v mezidobí

7:30 Věra Valášková (509)
10:30 Marie Šuranská (16)
3. března

8. neděle v mezidobí

7:30 Zdenka Ondřejová (403)
10:30 Eva Borisová (95)
10. března

1. neděle postní

7:30 Michal Zajíc (481)
10:30 Adriana a Tomáš Kalinovi (57)
17. března

2. neděle postní

7:30 Oto Bachůrek (315)
10:30 Lukáš Jaša (373)
24. března

3. neděle postní

7:30 Vít Kadlčík (248)
10:30 Lenka a Karel Koníčkovi (128)
31. března

4. neděle postní

7:30 Marie Horalíková (16)
10:30 Anna Kutnarová (292)
7. dubna

5. neděle postní

7:30 Petra Machálková
10:30 Alena Hrnčířová (17)
14. dubna

6. neděle postní

7:30 Věra Valášková (509)
10:30 Helena Juřeníková (477)
18. dubna

Zelený čtvrtek

18:00 Věra Valášková (509)

Vít Kadlčík (248)

19. dubna

Velký pátek

17:00 Zdenka Ondřejová (403)

Michal Zajíc (481)

21. dubna

Zmrtvýchvstání Páně

7:30 Jitka Kalousová (239)
10:30 Lenka Ševečková (134)
22. dubna

Velikonoční pondělí

7:30   Hana Juřeníková (477)
10:30 Bronislava Slívová (314)
28. dubna

2. neděle velikonoční

7:30 Marek Juřeník (527)
14:00 Adriana a Tomáš Kalinovi (57)
5. května

3. neděle velikonoční

7:30 Ludvík Hovorka (13)
10:30 Marie Šuranská (16)
12. května

4. neděle velikonoční

7:30 Eva Borisová (95)
10:30 Marie Zetková (108)
19. května

5. neděle velikonoční

7:30 Věra Valášková (509)
10:30 Marie Horalíková (16)
26. května

6. neděle velikonoční

7:30 Michal Zajíc (481)
10:30 Ludmila Dubravová (66) 
2. června

7. neděle velikonoční

7:30 Vít Kadlčík (248)
10:30 Anna Kutnarová (292)
9. června

Seslání Ducha Svatého

7:30 Zdenka Ondřejová (403)
10:30 Oto Bachůrek (315)
16. června

Nejsvětější Trojice

7:30 Ludvík Hovorka (13)
10:30 Rodiče dětí
23. června

12. neděle v mezidobí

9:00 Krojovaní
30. června

13. neděle v mezidobí

7:30 Petra Machálková
10:30 Alena Hrnčířová (17)
7. července

14. neděle v mezidobí

7:30 Lukáš Jaša (373)
10:30 Helena Juřeníková (477)

Liturgický kalendář

(Za rubriku „Nedělní čtení“ zodpovídá pan Karel Koníček)