benefiční koncert – Rudice – 23.6.2019

napsal: jlisowski  → 

V neděli 23. 6. 2019 v 16.00 se koná benefiční koncert, jehož výtěžek bude použit na financování opravy kostela v Rudicích.  Nenadálé finanční výdaje spojené s opravou kostelních zvonů velmi zatížily rozpočet a snížily tak prostředky na stavební práce v interiéru kostela.  Děkujeme všem, kteří tuto akci podpoří. Kostel v Rudicích je památka místního významu, je spojen s životem každého z nás.  Těšíme se na pěkné nedělní odpoledne, které proběhne za každého počasí v areálu bývalé školky.

V programu vystoupí
rudické děti,
žáci ZUŠ Luhačovice s paní učitelkou Bárou Vajdíkovou,
Pavel ŠENOVSKÝ,
rudická kapela a Chváloví zpěváci.
koncert se koná v neděli 23. 6. 2019 v 16.00 v areálu bývalé školky.
pro návštěvníky je připraveno bohaté občerstvení.
přijďte strávit neděli se svými sousedy a kamarády
a podpořit dobrou věc! Akce se koná za každého počasí.
Obec Rudice a ŘKF Rudice